נאות אבי: עוד קצת עלינו

בית אבות

רשת ‘נאות אבי’ שפועלת ברישיון משרד הבריאות והרווחה, היא רשת שמכילה ארבעה בתי אבות שפזורים באזור הדרום ובמרכזה של הארץ. רשת ‘נאות אבי’ היא חלק מאיגוד של בתי האבות (אבא). רשת זו מיועדת לבני הגיל השלישי הסיעודיים, התשושים ותשושי הנפש.

ארבעת בתי אבות ברשת ‘נאות אבי’ נחשבים לבתי אבות מרווחים, נעימים שכוללים את כל הציוד הרפואי והמודרני. כל יחידות הדיור ברשת ממוזגות ויש בהן שירותים ומקלחת, טלוויזיה וכבלים ומערכת התראה לחירום. בחדרים שוהים לרוב עד 2 דיירים. הדיירים בנאות אבי זוכים למגוון של שירותים שמסייעים להם במצבם הלא פשוט, ומעל הכול הם מקבלים תחושה של בית מוגן ומסור.

השירותים בנאות אבי

בכל אחד מארבעת בתי האבות של הרשת, כלומר בכל בית אבות תוכלו למצוא את השירותים בתחום הרפואי, התזונה והחברתי שמוענקים לדיירים סביב לשעון. כמו כן, הבית מספק שירותי כביסה, מספרה, דואר ניקיון ותחזוקה שוטפת.

רפואי- רשת נאות אבי מחזיקה בצוות נאמן ומקצועי של רופאים ואחיות שמתמחים בתחום הגריאטריה. כל הדיירים הסיעודיים זוכים להשגחה רפואית צמודה 24 שעות ביממה. חלק מהטיפולים השוטפים שמקבל כל דייר הם בדיקות רפואיות שגרתיות, טיפול ומעקב רפואי לפי הצורך, אספקה שוטפת של תרופות ושירותי רפואה כגון: שיניים או עיניים, שירותים פרא-רפואיים שהם פיזיותרפיה וריפוי בעיסוק שמוענקים לדיירים על מנת לשפר או לשמר במידת הצורך את התפקוד הקוגניטיבי שלהם. הדיירים תשושי הנפש מתגוררים במחלקות מוגנות. הם מקבלים עזרה ופיקוח כל הזמן ויש שירותי אבחון של רופא מומחה בתחום הפסיכוגריאטריה שמבקר ומטפל בדיירים.

מזון- המזון שמוגש לדיירים מלווה על ידי ייעוץ תזונאית, המזון איכותי ומזין ויש הקפדה על חומרים וגיוון, שכן לכל דייר יש תפריט מיוחד לפי מצבו הבריאותי. כל הארוחות כשרות, וניתן לקבל ארוחות צמחוניות לפי דרישתו של הדייר. הארוחות מוגשות חמש פעמים ביום בחדר האוכל.

פעילויות חברתיות- בכל בתי הרשת נאות אבי יש הקפדה על מגוון של פעילויות ותעסוקה חברתית לדיירים, כמו הרצאות, פעילויות גופנית, שיחות אקטואליה, חוגי יצירה ועוד, כל זה על מנת להעשיר את עולמם בתוכן והנאה, לשפר את היכולת התפקודית של כל אחד ואחת ולהכניס צבע לחייהם.

חזון רשת נאות אבי 

רשת נאות אבי שמה לה לדגל להעניק לדייריה את הבית החם והמשפחתי שלו הם זקוקים. היא מעניקה 24 שעות טיפול מסור וצמוד לכל דייר ודיירת תוך שמירה על כבודם, ביטחונם, שקיפות מלאה ונתינה.

אולי יעניין אותך גם: בתי אבות במרכז | טיפול סיעודי