בית אבות ביפו

בית אבות סיעודי

נאות אבי יפו הוא אחד מבתי האבות מתוך ארבעה בתי האבות של רשת ‘נאות אבי’. בית האבות נאות אבי יפו שוכן בשכונה קסומה ונעימה במרכז העיר יפו, צמוד לגן וקרוב לשדרות ירושלים ולמרכזי קניות. בית אבות זה מכיל אוכלוסייה של הגיל השלישי, שהם תשושים, סיעודיים ותשושי נפש.

מדובר אם כן באוכלוסייה חלשה ורגישה מאוד, נאות אבי מעניק לכל הדיירים את הטיפול המסור עם שקיפות מלאה למשפחותיהם על מצב יקיריהם. הוא דואג לכל צרכיהם עם צוות גדול של מטפלים רופאים ואחיות ועוד. ומספק עבורם הכול על מנת שהדיירים ירגישו חום ומשפחתיות.

מבנה המקום

הבית ביפו כולל מספר מחלקות שמכילות 65 דיירים סיעודיים ומחלקה שבה יש 23 דיירים עצמאיים ותשושים. יש בבית האבות שלושה סוגים של חדרים, חדר יחיד, חדר זוגי וחדר שמכיל כמה דיירים יחד. כל החדרים בבית מרווחים ונעימים ומספקים לכל דייר את מה שהוא זקוק לו, יש בהם שירותים ומקלחת, ארון אישי לכל דייר, מיזוג אויר ולחצן מצוקה. הדיירים מורשים להכניס טלוויזיה משלהם לחדר. כל השטחים הציבוריים בבית מטופחים ונקיים. במשטח הציבורי ניתן למצוא חדרים שמיועדים לפיזיותרפיה, לחדרי חוגים, חדר אוכל מרווח, ספריה ומרפאה.

שירותים ופעילויות

בית אבות ביפו מספק לכל הדיירים טיפול רפואי מסור והשגחה למשך 24 שעות ביממה, זה כולל כאמור בדיקות רפואיות, מעקב ואספקה של תרופות ושירותים של רפואה מקצועית וכו’. כמו כן הוא מספק גם שירותי פרא-רפואיים, ריפוי בעיסוק ופיזיותרפיה שניתנת לכל דייר ומשפרת את התפקוד שלו אין ספק שבית אבות ביפו הינו בית אבות סיעודי ברמה הגבוהה ביותר.

לדיירים הסיעודיים יש עזרה וטיפול מסיבי, כמו כן, לדיירים התשושים כל זה בהתאם למצבו של כל אחד באופן אינדיבידואלי. בית האבות גם מספק ציוד עזר סיעודי כגון הליכונים, כסאות על גלגלים ומקלות לכל דייר שנזקק לכך. הדיירים נהנים מחמש ארוחות ביום, כל דייר מקבל את המזון שמתאים לו לפי מצבו ולפי תפריט שנקבע עבורו על ידי תזונאית. הבית מספק שירותי כביסה, דואר, מספרה ואבטחה ועוד. הדיירים נהנים ממגוון רחב של פעילויות פנאי ופעילויות חברתית כמו: הרצאות, יצירה, שיחות אקטואליה ועוד.

הצוות בית אבות ביפו

כל הצוות שפועל במקום מאנשי התחזוקה ועד לרופאים ולמטפלים, הוא צוות שנבחר בקפידה, צוות חם ומגובש. הצוות מקפיד לשמור על כבודם של כל הדיירים ועל פרטיותם. הוא עושה את עבודתו נאמנה ודואג להשרות כל הזמן תחושה של משפחתיות וכבוד.

בית אבות ביפו: אחוזת נורית | אחוזת יפו