אודותינו

רשת בתי אבות "נאות אבי" הוקמה ב- 1987 בכדי לתת מענה לאוכלוסיית גיל הזהב.
הרשת נוכחת בפריסה ארצית ומחזיקה סניפים ביפו, אשקלון ואור יהודה. בתי האבות נחשבים כבתי האבות הטובים בישראל,בתנאי מגורים גבוהים במיוחד.
בכל בתי האבות ישנם שירותים מתקדמים כגון חדרי פיזיותרפיה, חדרי רגיעה וכמובן צוות רפואי מלא אשר מלווה את יושבי בית האבות לאורך כל היממה.
המוטו של הרשת הוא "אכפת לנו מהאנשים" ונעשה כל שאפשר לתת מענה ויחס חם לדיירים ולמשפחותיהן.
הרשת פועלת תחת פיקוח מלא וברישיון משרד הבריאות והרווחה.
בסיניפי בית האבות ישנן מחלקות עבור: תשושים, סיעודיים ותשושי נפש.
האווירה ברשת בתי האבות, הינה משפחתית, ביתית ותומכת.
צוות הטיפול הרפואי ברשת הינו מהגבוהים והמובילים בתחום.
רשת בתי האבות "נאות אבי" שייכים לאיגוד בתי האבות הארצי א.ב.א.
לכל שאלה ובקשה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר.
בית אבות סיעודי

דבר מנהלי הבית,

מר דוד אוטן

הגב' אסתר אוטן,

"אל תשליכני לעת זקנה. ככלות כוחי אל תעזבני"(תהילים עא', ט').

כולנו מכירים את פסוק תפילה חשוב זה. כמו אז גם היום התקווה לזקנה בריאה, יצירתית, פעילה מקננת בנו. כל אחד רוקם את חלום ההזדקנות שלו. אם להיות מוקף במשפחתו האוהבת יחד עם ילדיו ונכדיו, אם להפליג בטיולים, אם ואם...אך לעיתים המציאות היא אחרת. פעמים אנו עדים לכך שמגיע הרגע שזקוקים אנו ליד מכוונת, לעזרה רפואית וסיעודית, למישהו או מישהי, שידאגו לכל צרכינו הבסיסים. אך לדאוג לזקנינו בישראל 2018 זה כלל לא פשוט. אנו רואים את הדאגה עת אתם מגיעים לבית האבות יחד עם יקירכם.

אנו מאמינים ביוזמות חדשות, לצד שמירה על המוסרת. אנו מאמינים בשלווה שצריכה להיות מנת חלקם של דיירנו אחרי הדרך הארוכה שעברו במשעול החיים. אי לכך אנו בביתנו מושיטים יד חמה ומעודדת, אוזן קשבת ובית חם אוהב ותומך. מטרת הבית היא לתת יחס אישי וחם, טיפול רפואי וסיעודי הולם, להציע מגוון פעילות חברתית ותרבותית, שירותי פיזיותרפיה, שירויי דיאטניות, שירותי עו"ס, שירותי מרפאות בעיסוק, שירות קלינאית תקשורת, שירותי מכבסה, שירותי מטבח ומזון.

למרות שאנו שוקדים יחד עם הצוות למנוע כול קושי, לפעמים ישנם קשיים ועיכובים, אבל התקווה והרצון אף פעם לא עוזבים. כמנהלי בית האבות אנו מאמינים באהבת האדם: הדיירים, המשפחות וכמובן הצוות היקר והאהוב שעמל במהלך כול שעות היממה ובכול ימות השנה כדיי להעניק שירות איכותי ומסור לדיירי הבית ולקרוביהם. אי לכך אנו נעשה הכול כדיי להיות אוזן קשבת וכתף תומכת כדיי להביא את הבעיות לפתרון במקצועיות וברגישות.

בתקווה להמשך שתוף פעולה פורייה ועשייה מבורכת.

ליצירת קשר: אסתר 050-5494913

צרו עמנו קשר

לכל שאלה ובקשה אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר באמצעות הטופס הבא: