בתי אבות במרכז – בחרו את הכי טוב להוריכם!

בתי אבות במרכז

יש היום מגוון של בתי אבות בארץ, בכל עיר ניתן למצוא בתי אבות כאלה ואחרים שמספקים מענה לכל מיני מצבים של אנשים מבוגרים וקשישים. קיימת התלבטות גדולה בקרב אנשים רבים שנמצאים בסיטואציה בה אחד מבני המשפחה הגיע לשלב בו יהיה רצוי שישתלב מאחד מבתי האבות הקיימים, אז נשאלת תמיד השאלה לאיזה בית אבות כדאי? או אולי עדיף יהיה להיעזר בטיפול בבית על ידי מטפל צמוד?

בתי אבות במרכז הם רבים ויש ביניהם הבדלים גדולים. יש בתי אבות מודרניים שנחשבים לבתי אבות יוקרתיים שמעניקים לדיירים איכות חיים גבוהה כמו זו שידעו תמיד. כל בתי האבות מספקים מגוון של חוגים, אזור של גינה ומנעד של פעילויות והוואי. אך מה שחשוב אולי מכל בית אבות, הוא האיכות והיחס של הצוות, האווירה שבה חי הדייר, התחושה הבטוחה שהוא נמצא בקרב אנשים שאכפת להם ממנו והוא מרגיש בן בית.

בתי אבות נאות אבי שבמרכז הארץ

לרשת בתי אבות נאות אבי יש מספר של בתי אבות בארץ, חלקם מיועדים גם בשביל טיפול סיעודי וחלקם לתשושי נפש. בתי אבות אלה ידועים ביחס החם שלהם, באווירה המשפחתית שהם מספקים לדיירים. בתי אבות נאות אבי שמו להם למטרה את האיכות, בעיקר בזו שמוענקת לדיירים הן מבחינה רפואית והן מבחינה אישית, מנטאלית.

עוד בתי אבות במרכז 

רוב בתי האבות במרכז נמצאים במקומות מאוכלסים וקרובים לפארקים או לאזור הים. בתי אבות במרכז מיועדים לדיירים שמשפחותיהם מתגוררים בסמוך או שהדיירים גרו בעבר וירצו להישאר בסביבה המוכרת להם. חשוב שבית האבות ישרה אווירה פסטורלית ומרגיעה שיספק את השלווה בה מעוניינים הדיירים, ושיהיה בו מקום נאה לארח את המשפחה היקרה שבאה לבקר את יקיריהם.