בית אבות סיעודי – טיפולי רפואי מסביב לשעון

בית אבות סיעודי

בית אבות סיעודי שמיועד לאוכלוסייה סיעודית שחלו במחלות ואינם במצב כשיר ומוכרחים טיפול שוטף במהלך כל היום ויממה, הוא בית אבות סיעודי שמחזיק צוות שלם של רופאים ואחים שמספק מענה לכל צרכיהם של האוכלוסייה שדרה בבית אבות זה. בית אבות זה מתקיים כמו בית חולים, הוא מכיל בתוכו את כל המכשירים והאביזרים שדרושים לחולים את כל התרופות והמידע שכל מטופל זקוק לו. לכן הוא יכול להראות מעין בית חולים קטן שמכל מטופל מקבל בו את היחס האישי והחם.

יש היום מגוון שלם של בתי אבות סיעודיים שידועים בשם הטוב ובמה שהם מעניקים לחולים ולתשושים שמגיעים למצב של סיעודי. רבים ממוקמים במקומות נעימים שמשרים רוגע על הדיירים

והם מקבלים את מגוון השירותים הנאה שבית אבות רגיל מספק. בית אבות סיעודי מעניק טיפול מגוון ומלא בכל גווני הרפואה וכל הזמן מנסה לשפר את מצבם של הדיירים גם הקוגניטיבי, הפיזי והמנטלי ועוד.

פעילויות שונות לכל דייר

ידוע כי בית אבות סיעודי לא מסוגל מתפקד כבית אבות רגיל, שכן רמת הקוגניטיביות של הדיירים היא עיתים נמוכה, אך כן ישנן פעילויות רבות שמתאפשרות להם ליהנות מהן, חוגים כמו: ציור או פיסול, פעילויות גופניות, שיחות על אקטואליה ועבודות שונות בתחום הריפוי והעיסוק, האזנה למוסיקה ועוד. בנוסף, בית האבות מספק טיפול רפואי 24 שעות סביב השעון והצוות נותן גם טיפולים פרה-רפואיים שאפשר למצוא בתוכם את הפיזיותרפיה, טיפולי מגע ומתיחות וכל מה שמתלווה לכך.

טיפול סיעודי אישי

הדיירים נהנים כל העת משירותים שונים ומקבלים מדי יום ביקרת לגבי מצבם הבריאותי והמנטלי. הצוות כל הזמן בקשר עם המשפחות ומספק דיווח אודות כל אחד. כל דייר מקבל גם ייעוץ מתזונאית שמכינה עבור כל דייר ודיירת תפריט מזון שמתאים למצבם ולמה שהם זקוקים לאוכל מדי יום. בית אבות שמציע גם טיפול סיעודי מכיר את הרגישות במצבם של הדיירים ומכיל הרבה פגישות עם יועצים ואנשי מקצוע שמסייעים במתן כלים בהתמודדויות השונות עם כל דייר.