בית אבות סיעודי אור יהודה – הטוב ביותר להוריכם!

בית אבות סיעודי אור יהודה

רשת בתי אבות נאות אבי האיכותית, מחזיקה את בית האבות הסיעודי 'אחוזת אייל' באור יהודה במרכז הארץ. בית אבות סיעודי זה מספק בית חם ומשפחתי לכל אוכלוסיית הגיל השלישי הסיעודי שסובלים גם מתשישות ומכונים תשושי נפש.

בית אבות זה ידוע בטיפול המסור והמקצועי שהוא מעניק לכל דייר. רמת איכות הדיור היא מן הגבוהות, גם ביחס לבתי אבות אחרים באזור. בית האבות שוכן במיקום פסטורלי עם הרבה טבע וצמחייה ירוקה מסביב, גינת פרחים מרהיבה שעושה הרבה טוב על הלב.

טיפול נאמן ומקצועי כאחד

בית אבות באור יהודה פועל כמו בית חולים בשעת הצורך ובמקרים רבים מאפשר טיפול רפואי כמו אחד מבתי חולים הקיימים, זאת באמצעות הרופאים והאחיות שהם חלק מהצוות של בית האבות והמכשור הרפואי המתקדם. כמו כן, הדיירים גם נהנים מטיפולים  פרא -רפואיים ופעילויות מגוונות שמשמרות את הגוף והמיינד עד כמה שאפשר חיוני, ומונעות הדרדרות בקרב הדיירים.

תנאי הדיור

המחלקות מתחלקות לדיירים שהם סיעודיים ודיירים שהם תשושי נפש. בכל חדר יש את הנוחיות המרבית, החדר כולל שירותים ומקלחת, ארון לבגדים וחפציו של הדייר, מקרר ומיטה מכווננת ואורתופדית שמונעת פצעים במקרים שדיירים נאלצים לשכב שעות ארוכות. כל השטח סביב החדרים משרה נעימות, יש גינה וספסלים ואפשר לשבת ולהביט על כל היופי מסביב. יש לובי עם מקרן טלוויזיה, ספרייה, חדרים בהם מתקיימים חוגים ופעילויות העשרה עבור הדיירים ועוד.

טיפול צמוד 

אחד היתרונות הגדולים בבית אבות זה הוא הטיפול הצמוד במשך כל היממה על כל דייר ודייר, זאת הסיבה שהצוות גדול מהרגיל, הדיירים מקבלים מעקב רפואי מתמיד עם אספקה של תרופות, וזוכים לטיפולים מונעים ששומרים על התפקוד שלהם יציב ומשפרים אותו לא פעם.