בית אבות בדרום – יחס אדיב ומקצועי

בית אבות בדרום

אוכלוסיית הקשישים בישראל מהווה אחוז בלתי מבוטל מכלל האוכלוסייה, וככל שתוחלת החיים מתארכת, ישנם שינויים גופניים ומנטליים שבני העשורים המתקדמים עוברים. אצל רבים מדובר ביכולות גופניות ירודות, ופעמים רבות גם ביכולות מנטליות מופחתות. למרות הרצון בכך, משפחות רבות לא יכולות להעניק לבני המשפחה שלהן את הטיפול שהם זקוקים לו, מה שמביא אותן לחפש בתי אבות שיוכלו לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר ולדאוג ליקיריהן.

כיצד אבחר בית אבות?

אנשים רבים מתחבטים בשאלה הזו שהם לא עמדו בפניה לפני שבני משפחתם הגיעו לגיל הזהב. בחירה של בית אבות היא אכן לא קלה, וכדי לעשות אותה בצורה הטובה ביותר, יש לקחת בחשבון כמה דברים בעת בחירה של המוסד המתאים ביותר לבני משפחתכם.

מימון השהייה

כדי למצוא את בית האבות המתאים לבני המשפחה שלכם, כמו בית אבות בדרום למשל, עליכם לקחת בחשבון את הנושא הכלכלי ונושא התקציב. בחרו בית אבות שתוכלו לשלם עבורו בכל חודש כך שלא יווצר מצב של פיגור בתשלומים שעלול להוביל לבקשה לפינוי. מלבד הסכום שאתם יכולים להקצות בכל חודש עבור בית אבות, אתם יכולים גם לקבל סיוע בתשלומים מטעם המוסד לביטוח לאומי ומוסדות אחרים שיכולים להעניק לכם את התוספת שאתם זקוקים לה.

מיקום בית האבות

זהו אחד האלמנטים החשובים ביותר בבחירה של בית אבות מכל סוג שהוא. קרסה לבני משפחה וחברים היא חשובה במיוחד בגילאי הזהב בהם עלולים להרגיש בודדים לעתים. על מנת שתוכלו לבקר את בני המשפחה שלכם אשר שוהים בבית אבות, בחרו מוסד שקרוב לבני המשפחה שלהם, כמו בית אבות בדרום.

סוג הטיפולים בבית האבות

כיום יש כאמור קשישים סיעודיים רבים שזקוקים לעזרה בביצוע של פעולות בסיסיות, כמו רחצה, אכילה, ישיבה ועוד. עבור קשישים סיעודיים, חשוב למצוא מוסד שיספק להם טיפול במשך כל שעות היום בביצוע כל הפעולות שהם לא יכולים לבצע בעצמם. בנוסף, נסו למצוא בית אבות בדרום שיעניק שירותים נוספים כמו מתן עזרה בביצוע סידורים ועוד.

מציאת בית האבות הנכון מהווה גורם שיכול להשפיע רבות על בני משפחה מבוגרים שזקוקים לסיוע שמוסדות מסוג זה מעניקים. בית אבות בדרום, כמו בית אבות נאות אבי, שמעניק טיפול סיעודי ורפואי סביב השעון וגם מתמקד בפעילויות העשרה, הוא בית האבות האידיאלי עבור בני האוכלוסייה המבוגרת שזקוקים לטיפול מסור וחם לצד אנשים בני גילם.