בית אבות באשקלון

בית אבות באשקלון

בית אבות באשקלון אחוזת רינה מקבוצת "נאות אבי" הוא בית אבות באשקלון אשר נחשב למודרני ונבנה בסטנדרט מאוד איכותי שמספק את כל התנאים של בית אבות כיום. הוא ממוקם באזור פסטורלי ונעים בעיר והוא פעיל משנת 97.

הדיירים הקשישים שגרים בבית אבות זה הם דיירים תשושי נפש וסיעודיים. השירות והצוות שניתן להם הוא ברמה הכי גבוהה ובמסירות אין קץ. הנהלת הבית דואגת לשתף קהילת מתנדבים מבתי ספר או גנים שיגיעו לדיירים וישמחו אותם ויערכו עמם פעולות מגוונות בימי חול ובמועדים.

צוות מיומן ומסור

המטפלים וכל הצוות בבית האבות "אחוזת רינה" מעניק טיפול סביב השעון, כשהוא מקפיד על מתן מענה אישי לכל אחד מהדיירים. הדיירים זוכים תמיד ליחס חם ומשפחתי תוך שמירה כל העת על מצב הרוח שלהם וההרגשה הכללית והבריאותית. כל הצוות הם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה, הם מיומנים בכל התחום שקשור לטיפול בקשישים במצבם הבריאותי ובהתאמה למסגרת הטיפולית לה הם זקוקים. אנשי הצוות הינם, רופאים ואחיות, רוקח, מטפלות ומטפלים, מדריכים לפיזיותרפיה, יועצי תזונה, עו"ס, מרפאים בעיסוק ועוד.

דיור בבית אחוזת רינה

בבית האבות ישנן מספר מחלקות שמיועדות לאכלוס של הקשישים, בהתאם למצבו הבריאותי של כל אחד ואחת. מחלקה שמיועדת לסיעודיים, ועוד מחלקה שמותאמת לקשישים שסובלים מתשישות נפש. מחלקת תשושי נפש בבית אבות באשקלון – אחוזת רינה, היא מחלקה יחסית גדולה, היא מאוד מאורת והיא מקנה לכל מטופל את התנאים המקסימליים לחיות עם המחלה ממנה הוא סובל.

בכל החדרים יש את התנאים להם זקוקים הקשישים ובהתאם לכל צורך כזה או אחר. יש בחדרים מזגן ולחצן מצוקה מיטה וארון אישי ועוד. כמו כן הדייר מוזמן להכניס חלק מהציוד האישי שלו לרבות טלפון או מחשב.

פעילויות מגוונות לכל דייר

בית אבות באשקלון אחוזת רינה, מלבד כל הטיפול הרפואי המסור והסיעוד והאספקה של מזון ותרופות וטיפולים ושירותים מספק גם מגוון של שירותים משלימים חלק מהטיפולים להם זוכים הדיירים הם טיפולים מנעים הדרדרות ומסייעים לתפקוד כמו: טיפולי פיזיותרפיה, טיפול בריפוי בעיסוק, טיפול סוציאלי לדייר ולמשפחתו, שירותי כביסה וייבוש, שירותי טיפוח ומספרה ועוד.

בנוסף מתקיימים בבית האבות אירועים חברתיים שמהם נהנים המטופלים, הם נפגשים עם מתנדבים צעירים שמנעימים את זמנם יש גם מועדון תרבות חברתי בו מתקיימות מגוון של פעילויות חברה ופנאי ועוד.

קרא עוד: בית אבות סיעודי